Reminder

Verimlilik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12.5 MB
  • Version 1.8.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Shawn Chua
Mobil cihazınızı daha verimli hale getirmek için Reminder mobil uygulamasına başvurabilirsiniz.

Reminder mobil uygulaması hiçbir şeyi unutmanıza izin vermeyecek gerçek anlamda sezgisel bir ücretsiz hatırlatma uygulaması. Uygulamamızı IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık işlerinizi Reminder'a kaydederek günü ve saati geldiğinde sizlere hatırlatması için ayarlama yapabilirsiniz. 

Ailenizin, arkadaşlarınızın yani sevdiklerinizin doğum günlerini, kendi özel günlerinizi ve daha bir çok planınızı unutmamak için kendinize Reminder mobil uygulaması ile hatırlatıcı oluşturabilirsiniz. Karşınızda görmüş olduğunuz uygulama tam olarak bu işe yarar. Görevlerinizi kişiselleştirmek için görevlerinizin kişiselleştirilmiş bir listesini oluşturun. Renkli işaretleyicileri kullanarak görevlere ekstra anlamlar ekleyebilirsiniz. 

Fatura ödemeleriniz, önemli aramalarınız, özel günleriniz, ilaç saatleriniz ve dahası Reminder mobil uygulaması ile avuçlarınızın içerisinde yer alacak. Sizde bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Uygulamayı etkinlik planlayıcısı olarak da kullanabilirsiniz. Olayları önceden hatırlatıcıyla planlayın. Bilgilendirici hatırlatıcıları kolayca oluşturun ve hiçbir şeyi kaçırmadan her şeyi takip edebilmenin en kolay hali ile karşılaşın. 

 

Daha Fazla Göster
Reminder indir